Cena za chatu pro 4 osoby od 2300 Kč/noc.

 

 

  • O Chatách
   Dvě zcela nově postavené roubené chaty nabízí celoroční komfortní ubytování v krásném a klidném prostředí Beskyd. K chatám patří velký pozemek s lesem. Chaty lze pronajmout společně nebo každou zvlášť. V každé chatě jsou kromě standardního vybavení k dispozici krbová kamna, myčka, pračka, místo pro servisování lyží a prostorná terasa s nádhernými výhledy. Každá chata umožňuje ubytování pro 4-5 osob, na pozemku je společné posezení, ohniště, pískoviště a v létě bazén. Dojezd je možný celoročně po zpevněné komunikaci. Okolní prostředí je možno využít k cyklistice, turistice a sjezdovému i běžeckému lyžování.

 

  • Poloha chat
   Chaty se nachází v Moravskoslezských Beskydech na rozhraní obcí Bíla a Horní Bečva vyhledat trasu podle GPS 49.41798, 18.37536. V okolí chat je množstvím cyklistických a turistických tras, nejbližší sjezdovka je vzdálená 4 km, nejvyšší vrchol Beskyd Lysá hora je vzdálený 27 km. Dojezd k chatám je možný po asfaltové silnici celoročně, v zimním období doporučujeme mít s sebou řetězy. Chaty jsou vzdálené jen 250 m od hlavního tahu z Bílé na Horní Bečvu, přesto jsou v klidném prostředí. Monitorované parkoviště pro 2 auta je bezprostředně u chat.

 

  • Vybavení
   Chaty jsou roubené, obě jsou vybaveny totožně: v přízemní části chaty se nachází společenský prostor/obývací pokoj vybavený rozkládací sedačkou, konferenčním stolkem, křesly a televizí. Na obývací pokoje navazuje z jedné strany jídelní kout tvořený velkým stolem a lavicemi a na druhé straně kuchyňským koutem. Ten obsahuje kromě nové moderní kuchyňské linky ještě lednici, mikrovlnou troubu, myčku a pračku, je plně vybaven nádobím, příbory a hrnci. Z celého obývacího pokoje je krásný výhled na beskydské kopce, který si lze vychutnat také z prostorné terasy, na kterou vedou velká francouzská okna. Ve přízemním části chaty se dále nachází koupelna se sprchou a toaletou a při vstupu do chaty je k dispozici úložný prostor a místo pro servisování lyží. V horním patře jsou dvě ložnice přístupné po mlynářských schodech. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí a ve druhé jsou dvě postele samostatně stojící. Ložnice jsou po jedné straně ohrazeny dřevěným zábradlím, což vytváří prostorný a vzdušný dojem jak v ložnicích, tak v obývacím pokoji. Každá chata disponuje prostornou terasou, kterou lze využít pro posezení nebo hraní dětí, pod každou chatou je uzamykatelné místo pro uložení kol nebo lyží, kola lze postavit také podél chat pod širokou střechu. Kvalitní internetové bezdrátové připojení je zajištěno v obou chatách.

 

  • Okolí
   Chaty se nachází na zalesněném pozemku. Venkovní vybavení zahrnuje společné posezení mezi oběma chatami, ohniště s grilem, pro děti pískoviště, trampolína, houpačky. Okolní lesy jsou bohaté na houby a borůvky. V bezprostředním okolí chat se vedou cyklistické a běžecké stezky, nejbližší sjezdovka z více než deseti v okolí je Ski areál U SACHOVY STUDÁNKY vzdálený 4 km. Krajové speciality lze ochutnat v restauraci Ebeka, vzdálené jen 500 m, v restauraci Ondrášův Dvůr vzdálené jen 4 km, kde lze také využít wellnes programy.

 

 

 

ubytovani-chaty-beskydy-ikon-navigace.png

Zobrazit trasu k chalupám

Kliknutím vyhledáte trasu v mapách podle souřadnic

49.41798, 18.37536

 

Parkování pro auta je možné bezprostředně u chat, parkoviště a vstup je monitorován bezpečnostní kamerou proti krádežím.

Pro rezervaci chaty využijte formulář
nebo si zamluvte volný termín telefonicky.

+420 725 695 881

Vaše jméno: (povinné)

Předmět

Váš email: (povinné)

Váš telefon: (povinné)

Váš dotaz