Naše chaty se nachází v krásném a klidném prostředí Beskyd. K chatám patří velký pozemek s lesem. Na pozemku je společné posezení, ohniště, pískoviště a v létě bazén. Dojezd je možný celoročně po zpevněné komunikaci. Okolní prostředí je možno využít k cyklistice, turistice a sjezdovému i běžeckému lyžování.
Venkovní vybavení zahrnuje: ohniště, pro děti trampolínu.
Okolní lesy jsou bohaté na houby, borůvky a jiné lesní plody.
V bezprostředním okolí chat se vedou cyklistické a běžecké stezky, nejbližší sjezdovka je vzdálená 3 km. Krajové speciality lze ochutnat v restauraci Ebeka, vzdálené jen 200 m, v restauraci Ondrášův Dvůr vzdálené jen 4 km, kde lze také využít wellnes programy.

Poloha chat
Chaty se nachází v Moravskoslezských Beskydech na rozhraní obcí Bíla a Horní Bečva. Poloha GPS 49.41798, 18.37536. Okolí chat je protkáno množstvím cyklistických a turistických tras, nejbližší sjezdovka je vzdálená 3 km, nejvyšší vrchol Beskyd Lysá hora je vzdálený 22 km autem do obce Ostravice, a pak pěšky po červené až na vrchol 9 km.
Dojezd k chatám je možný po asfaltové silnici celoročně, v zimním období doporučujeme mít s sebou řetězy. Chaty jsou vzdálené jen 150 m od hlavního tahu z Bílé na Horní Bečvu, přesto však jsou v klidném prostředí. Parkování pro 4 auta je možné bezprostředně u chat.

Nejbližší obchody
Obchod potravin Davidová na Horní Bečvě, vzdálený 6 km. Výborně zásobený obchod, zde najdete téměř vše.
Obchod potraviny Bistro na Bílé, vzdálené 5,5 km.
Obchod potraviny na Bílé, vzdálený 6 km

Nejbližší restaurace
Restaurace Ebeka, vzdálená 200 m
Restaurace Ondrášův Dvůr, vzdálená 4 km
Hotel Bauer na Bílé, vzdálený 6 km
Penzion Staré Časy na Horní Bečvě vzdálený 7,6 km
Valašský šenk Zavadilka na Prostřední Bečvě, vzdálený 9,4 km

Dopravní spojení
Autem
Autobusem jednak přes Ostravici a Bílou, nebo od Rožnova přes Dolní, Prostřední a Horní Bečvu. Zastávka je 200 m vzdálená.
Kolem, a jinými alternativními způsoby.