Dvě zcela nově postavené roubené chaty nabízí celoroční komfortní ubytování v krásném a klidném prostředí Beskyd. Obě chaty jsou vybaveny totožně. K chatám patří velký pozemek s lesem. Chaty lze pronajmout společně nebo každou zvlášť. Každá chata umožňuje ubytování pro 4-5 osob. Kvalitní bezdrátové internetové připojení je zajištěno v obou chatách.

Vstupní chodba
Při vstupu do chat je k dispozici prostorná chodba sloužící nejen k odkládání svršků a obuvi, ale slouží také jako úložný prostor a místo pro servisování lyží.

Obývací pokoj
Obývací pokoj, sloužící také jako společenská místnost, je vybavený rozkládací pohovkou, konferenčním stolkem, křesly a televizí. Součástí obývacího pokoje jsou také krbová kamna a kovaná krásná praktická k odkládání a sušení sloužící stěna. Z celého obývacího pokoje je krásný výhled na beskydské kopce, který si lze vychutnat také z prostorné terasy, na kterou vedou velká francouzská okna.

Jídelní kout
Na obývací pokoj navazuje jídelní kout tvořený velkým stolem a lavicemi.

Kuchyň – kuchyňský kout
Nová moderní kuchyňská linka je plně vybavená varnou deskou a el. troubou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnou troubou, myčkou a pračkou, je plně vybavena nádobím, příbory, kuchyňským náčiním, hrnci a prostornou lednicí s mrazákem.

Sociální zařízení
V přízemní části chaty se dále nachází koupelna se sprchovým koutem, umývadlem a toaletou.
Jsou zde také nachystány ručníky pro každého hosta.

Ložnice
V horním patře jsou dvě ložnice přístupné po strmých mlynářských schodech. Jedna ložnice je vybavena manželskou postelí a ve druhé je manželská postel, a také jedna postel samostatně stojící, Ložnice jsou po jedné straně ohrazeny dřevěným zábradlím, což vytváří prostorný a vzdušný dojem jak v ložnicích, tak v obývacím pokoji.

Venkovní terasy
Každá chata disponuje prostornou terasou, kterou lze využít pro příjemné posezení s kávou, čajem, nebo jen tak pro pohodu, a také pro hraní dětí.

Vytápění
Chaty jsou vytápěné elektrickým podlahovým topením. Také máte možnost chatu vice vyhřát dřevem v krbových kamnech, nebo si zatopit v kamnech pro chvíle pohody.

Pro děti
Pro vaše sluníčka jsou nachystány hry, knížky, papíry a pastelky. I přesto nezapomeňte pro ně přibalit vše co mají rádi .

Parkování
V prostorách parkoviště před chatou, či na dalších k tomu vyhrazených prostorách ubytovacího objektu. Dojezd je možný celoročně po zpevněné komunikaci.
Parkování je bezplatné.

Přilehlý pozemek
Na pozemku je společné posezení, ohniště, pískoviště a v létě bazén.